رابطه مجازی‌تون موفقیت‌آمیزه اگر…


آشنایی مجازی، پایداره؟

این سوال ممکنه ذهن خیلی‌ها رو مشغول کرده باشه. با پیشرفت فضای مجازی، خیلی‌ها ممکنه در فضای مجازی با هم آشنا بشن. اگر نشونه‌هایی که در این پست میگیم، در رابطه‌تون هست، پس به احتمال زیاد رابطه مجازی‌تون در آینده میتونه به ازدواج پایدار ختم بشه.

بهتون احترام میذاره

اگر شریک عاطفی‌تون ازتون عکس‌های نامناسب نمی‌خواد، ازتون سوال‌های شخصی نمی‌پرسه، در حرف‌هاش براتون ارزش و احترام قائله، نشون خوبیه.

ازتون پول نمی‎خواد

خیلی‌ها هستن که قبل از اینکه طرف مقابل رو بشناسن و حتی دیده باشن، ازشون درخواست کمک مالی می‌کنن. اصلا نباید این کار رو بکنین، حتی اگر گفت:«اگر منو دوست داری، بهم پول بده برم خرید یا…» تا وقتی که همدیگه رو نشناختین و     رابطه‌تونو جدی و رسمی نکردین، نباید این کار رو انجام بدین.

صفحه فعالی داره

اگر شریک عاطفی‌تون در فضای مجازی صفحه فعالی داشته باشه، میتونین از زندگیش باخبر بشین که مثلا آیا عشقی در زندگیش داره یا خیر یا خانواده و سبک زندگیش چطوره. البته پیش میاد که در فضای مجازی زندگی‌شونو خیلی با شکوه، غیرواقعی و… نشون میدن. اینها رو میتونین در قرارهای ملاقات و معاشرت کردن باهاش، بفهمین.

از خودش تعریف میکنه

اگر اون باهاتون راحته و بهتون اعتماد میکه و اتفاقات روزمره‌اش رو براتون تعریف مییکنه، از زندگی و کارش میگه، نشونه خوبیه. البته یادتون باشه که اطلاعات دقیق و  درست رو باید با حضوری معاشرت کردن باهاش، به دست بیارین.

بهتون علاقه‌منده

برای اینکه بتونین از طریق پیام، اونو بشناسین و اونو مجذوب خودتون کنین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین. البته بعد از مدتی آشنایی و معاشرت در فضای مجازی حتما باید قرار ملاقات بذارین و در دنیای واقعی، رابطه‌تونو ادامه بدین.

بهانه نمیاره

شریک عاطفی‌تون سعی میکنه باهاتون در تماس و در دسترس باشه. هیچ وقت بهانه‌های الکی نمیاره و به مدت طولانی غیب نمیشه.

مشتاق دیدار شماست

اون دوست داره زودتر در فرصت مناسب شما رو ملاقات کنه و نمی‌خواد که ماه‌ها آشنایی‌تونو فقط از طریق فضای مجازی ادامه بدین. برای اینکه بتونین اونو بشناسین و باهاش وارد رابطه سالم، موفق و پایدار بشین، میتونین به دایرکت پیام بدین و در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

 

نظرات کاربران