بحث کردن درباره این موارد، نشونه بدیه


«در چه وضعیتی هستیم؟»

اگر در مدت چند ماه یا چند سالی که با شریک عاطفی‌تون در ارتباط بودین، هنوز هم مشخص نشده که اسم رابطه و هدف رابطه‌تون چیه و شما مدام باید بهش یادآوری کنین که تکلیف‌تونو مشخص کنه، نشونه بدیه. البته کسانی هم هستن که میگن قصدشون ازدواجه اما اگر در رفتار اونو نشون ندن، نباید بهشون اعتماد کنین.

«وقت آزادتو اینطوری سپری نکن!»

هستن کسانی که در وقت آزادشون دوست دارن فوتبال تماشا کنن، با دوستاشون بیرون برن، ورزش کنن و… اگر شما با  فعالیت‌هایی که اون در وقت آزادش انجام میده، مشکل دارین و نمیتونین باهاش کنار بیاین، نشونه بدیه و اگر رابطه رو ادامه بدین، مشکلات زیادی براتون پیش میاد و دعواهای زیادی ایجاد میشه.

«من بهت اعتماد ندارم!»

اعتماد و صداقت، پایه‌های مهم رابطه است و اگر نباشه، یعنی رابطه خوب نیست. برای اینکه دوباره بتونین بهش اعتماد کنین، باید رابطه‌تون توسط روانشناس بررسی بشه و چیزی که باعث شده بهش اعتماد نکنین، مشخص بشه و بهتون راهکار داده بشه. برای این موضوع میتونین به دایرکت پیام بدین و از مشاوره تلفنی یا آنلاین رادیو عشق استفاره کنین.

«اینطوری باهام دعوا نکن!»

اگر شما نحوه بحث و دعوا کردنش رو دوست ندارین و همین باعث دعوا میشه، نشونه بدیه. درسته که دعوا کردن در هر    رابطه‌ای طبیعیه اما به شرطی که بتونین با هم مشکلات رو حل کنین و به نتیجه خوبی برسین.

«چرا به حرف‌هام گوش نمیکنی؟»

خانم‌ها دوست دارن که حرف‌هاشون شنیده بشه، مخصوصا موقعی که در شرایط سختی هستن و باید با کسی صحبت کنن. اگر شریک عاطفی‌تون به حرف‌هاتون توجه نمی‌کنه و گوش نمیده، یک زنگ خطر بزرگه برای رابطه‌تون.

«چرا منو مقایسه می‌کنی؟»

بدونین که هر کسی نقاط قوت خاص خودشو داره و اگر شما شریک عاطفی‌تونو انتخاب کردین، پس حتما در اون ویژگی‌های خوبی دیدین. پس به جای مقایسه کردن، به دنبال ویژگی‌های خوب دیگه در شریک عاطفی‌تون باشین و بهش کمک کنین که رشد کنه و بهترین خودش باشه.

«چرا فلان کار رو برام نکردی؟»

قبل از اینکه درباره‌اش دعوا کنین، صحبت کنین که دلیل انجام ندادنش چی بوده. شاید اون روز سرش شلوغ بوده و فرصت نکرده اون کار رو براتون انجام بده، شاید اونقدر کار داشته که فراموش کرده و… اول حرف‌هاشو گوش کنین.

جذابیت رابطه‌تون از بین رفته؟

رابطه‌ها هم مشکلاتی دارن اما اگر مشکلات و بحث و دعوا زیاد بشه، باعث سرد شدن دو طرف میشه و درواقع آتش عشق و علاقه به خاموشی ممکنه نزدیک بشه. برای افزایش عشق و علاقه، هیجان و جذابیت در رابطه از طریق پیام، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین.

 

نظرات کاربران