برای شناختنش، این سوالات رو بپرسین!


درباره خانواده‌اش بپرسین

میتونین ازش بپرسین که چند تا خواهر و برادر داره، با کدوم یک از اعضای خانواده‌اش صمیمی‌تره. باهاشون در انجام دادن کارها، مشورت میکنه یا نه و در کل، ارتباطش با خانواده‌اش چطوره؟

«چند تا دوست صمیمی داری؟»

ازش بخواین که ویژگی‌های دوستان صمیمیش رو بگه و بگه که با چه افرادی، میتونه ارتباط بیشتری برقرار کنه و دوستان صمیمیش چه ویژگی‌هایی دارن. از رابطه‌اش با دوستاش بپرسین که چقدر باهاشون رفت و آمد میکنه و…

«اگر وقت آزاد داشته باشی، چیکار میکنی؟»

اینطوری میتونین به علایقش و فعالیت‌هایی که انجام میده، پی ببرین و ممکنه از بین علایق یا فعالیت‌هاش بتونین نقطه نظرهای مشترک‌تونو هم پیدا کنین. مثلا ممکنه هردوتون به تماشا کردن فیلم علاقه داشته باشین، این نقاط مشترک، میتونن شما رو به همدیگه نزدیک‌تر کنن.

«از چی خوشت میاد؟»

اینطوری معیارهاشو متوجه میشین و متوجه میشین که چه کارهایی میتونین انجام بدین تا بیشتر جذبش کنین. البته در جذب کردن، باید اصول درست رو هم بدونین و اونها رو به درستی و به اندازه اجرا کنین. میتونین برای یادگیری این اصول، از مشاوره جذب عشق رادیو عشق استفاده کنین.

«چه مهارت‌هایی داری؟»

با پرسیدن این سوال، متوجه میشین که اون چه علایقی داره، مثلا آیا ورزش میکنه، چه ورزشی دوست داره؟ اهل هنر و موسیقی هست یا نه… در ادامه شما هم میتونین مهارت‌ها و علایق خودتونو بگین و علایق مشترک‌تونو پیدا کنین.

«به خودت افتخار میکنی؟ چرا؟»

با پرسیدن این سوال، متوجه میشین که چه احساسی نسبت به خودش داره. آیا به خودش افتخار میکنه؟ از این جایگاهی که داره، لذت می‌بره و راضیه و دوست داره در زندگیش به چه جایگاهی برسه؟

«چه کارهایی بهت آرامش میده؟»

بعضی از افراد هستن که با گوش کردن به موسیقی‌های کلاسیک و آرامش‌بخش، آروم میشن، بعضی‌ها کتاب  می‌خونن، بعضی‌ها درد و دل می‌کنن و… با پرسیدن این سوال، متوجه میشین که انجام دادن چه کارهایی بهش آرامش میده.

«برنامه‌ات برای آینده چیه؟»

این سوال، نشون میده که اون در زندگیش به دنبال چه چیزهایی هست و هدف و آرزوهاش چی هستن و آیا مسیر زندگیش با مسیر زندگی شما هم جهته یا نه. اینطوری میتونین همراهیش کنین و حتی برای رسیدن به اهدافش، اونو تشویق کنین.

 

نظرات کاربران