توصیه‌های مهم برای داشتن رابطه موفق!


دلیل ناراحتی‌تونو بگین

اگر از چیزی ناراحت شدین و شریک عاطفی‌تون ازتون پرسید که چی شده؟ نگین هیچی. بهتره دلیل ناراحتی‌تونو توضیح بدین تا اگر اون اشتباهی کرده، متوجه بشه و عذرخواهی کنه. تا وقتی که احساسات‌تونو و دلیل‌شونو بیان نکنین، اون متوجه نمیشه و سوء تفاهم و بحث و دلخوری ایجاد میشه که رابطه رو خراب میکنه.

اگر نمیتونین، بعدا صحبت کنین

ممکه اونقدر عصبانی یا ناراحت باشین که نتونین صحبت کنین. در این شرایط بهتره صبر کنین تا حال‌تون بهتر بشه. وقتی آروم شدین، باهاش صحبت کنین. یادتون باشه که فریاد زدن، توهین کردن و… مشکلی رو حل نمیکنه. پس در فرصت مناسب، با لحن محترمانه با هم صحبت کنین.

رابطه نمیتونه درمان‌تون کنه

اگر مشکلات روحی، روانی و شخصیتی دارین، حتما قبل از اینکه وارد رابطه بشین، به کمک روانشناس، درمان بشین و بعد وارد رابطه عاطفی بشین. ازدواج و عاشق شدن، نمیتونه مشکلات‌تونو حل کنه، حتی ممکنه بدتر هم بکنه و به رابطه و شریک عاطفی‌تون آسیب جبران‌ناپذیری وارد کنه.

وابسته نباشین

وابسته نباشین، دلبسته باشین! وقتی رابطه‌تون تموم میشه باید برای رفع وابستگی‌تون، کنار اومدن با غم جدایی و برگشتن به زندگی‌تون، مهارت‌هایی رو کسب کنین. برای کسب این مهارت‌ها، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره بازگشت به زندگی پیروزمندانه شرکت کنین.

برای خودتون زمان بذارین

گاهی هر دو طرف رابطه، لازم دارن که کمی تنها باشن تا به کارهای خودشون رسیدگی کنن، فکر کنن، برای پیشرفت زندگی شخصی‌شون قدم بردارن و… همیشه متعادل عمل کنین یعنی هم برای خودتون زمان بذارین و هم برای رابطه‌تون.

مثل عشق قبلیش باهاتون رفتار خواهد کرد

اگر با کسی وارد رابطه میشین که قبلا در رابطه بوده، حتما در فرصت مناسب و به موقع ازش درباره رابطه قبلیش هم بپرسین. اینطوری میتونین بشناسینش و بدونین که آیا تموم شدن رابطه قبلیش تقصیر خودش بوده یا نه؟ اگر تقصیر خودش بوده، الآن چقدر تغییر کرده و روی خودش کار کرده؟ اگر بهتر نشده، پس احتملا همون رفتارها رو تکرار خواهد کرد.

نمیتونین تغییرش بدین

شما نمیتونین شریک عاطفی‌تونو تغییر بدین. بهتره کسی رو انتخاب کنین که بتونین باهاش کنار بیاین و همونطور که هست قبولش کنین. برای اینکه بتونین شخص مناسب خودتونو انتخاب و جذب کنین و بتونین رابطه سالم و موفقی رو برقرار کنین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

عشق، کافی نیست

در کنار عشق، باید احترام، صداقت، تعهد و… هم باشه. ممکنه شما واقعا عاشق کسی باشین اما نخواین بهش متعهد بشین، نتونین مشکلات رو به روش درستی حل کنین و… پس عشق، کافی نیست.

 

نظرات کاربران