نفر سوم نباشین!


چرا اشتباهه؟

هستن کسانی که با آقا یا خانم متاهل وارد رابطه میشن اما این کار، اشتباهه. لیاقت شما اینه که با کسی وارد رابطه بشین که فقط به شما متعهد باشه، شما تمام زندگی و عشق واقعیش باشین. دلایل اینکه نفر سوم رابطه دیگه‌ای بودن، اشتباهه رو در این پست، توضیح میدیم.

نمیتونه بهتون متعهد باشه

اون همسر داره و هر چقدر هم که بهش علاقه‌ای نداشته باشه، اما بهش متعهده. اینکه اون بهتون قول بده که تا چند ماه دیگه جدا میشه و باهاتون ازدواج میکنه، قابل اعتماد نیست! چون شما نمیدونین که اون واقعا راست میگه یا نه و تا کی قراره   زندگی‌تونو هدر بدین و صبر کنین و آیا شرایط بعد از جداییش، اجازه میده که دوباره ازدواج کنه؟

نمی‌تونین کامل اونو بشناسین

هرچقدر هم که از زندگی مشترکش تعریف کرده باشه، شما نمی‌تونین به طور کامل بهش اعتماد کنین چون ممکنه دروغ گفته باشه یا همه اتفاقات زندگیش رو با جزئیات تعریف نکرده باشه یا حتی ممکنه داستانی که براتون تعریف کرده، فقط از دید خودش باشه و نه واقعیت!

اون خیانت کاره!

درواقع وقتی اون باهاتون وارد رابطه شده، به همسرش خیانت کرده. کسی که در شرایط سخت و در مشکلات، درست   تصمیم‌گیری نمیکنه و برای فرار از مشکلات، سراغ خیانت میره، پس احتمالا اگر رابطه‌تون ادامه‌دار بشه، در آینده به جای حل مشکلات، دوباره خیانت رو به عنوان راه حل انتخاب خواهد کرد.

نمیتونه در اختیارتون باشه

رابطه عاطفی سالم و موفق، نیازمند تلاش دو طرفه است اما اون چون همسر و خانواده داره، طبیعتا نمیتونه زمان و انرژی کافی رو برای رابطه دومش مصرف کنه.

لایق بهترین‌ها هستین!

باید برای خودتون ارزش قائل بشین  بدونین که لایق عشق واقعی هستین. درسته که جدایی سخته اما بهتره از رابطه بیرون بیاین. برای اینکه بعد از جدایی، بتونین اعتماد به نفس‌تونو تقویت کنین، با دلتنگی و غم جدایی کنار بیاین و زندگی سالمی داشته باشین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره بازگشت به زندگی پیروزمندانه بعد از جدایی شرکت کنین.

ممکنه به قول‌هاش عمل نکنه

شرایط زندگیش سخته و ممکنه نتونه به قول‌هاش به موقع عمل کنه و حتی ممکنه برای نگه داشتن شما در رابطه، مجبور بشه قول‌های الکی بده تا شما رو امیدوار کنه.

میتونین شخص مناسب رو پیدا کنین!

ناامید نشین! میتونین شخص مناسب خودتونو جذب کنین و رابطه سالم و موفقی باهاش بسازین. شما لیاقت اینو دارین که شخص مناسب‌تون، فقط با شما در رابطه باشه و نه اینکه شما اونو با کس دیگه‌ای شریک بشین! برای اینکه اصول درست جذب عشق واقعی رو یاد بگیرین، به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

 

نظرات کاربران