ازم جدا شد و رفت!


این کارها، ممنوع!

انجام ندادن این کارها قطعا سخته اما باید بعد از تموم شدن رابطه خودتونو قوی‌تر کنین و مهارت‌های لازم برای ادامه دادن به زندگی‌تونو یاد بگیرین وگرنه با غصه خوردن، از خواب و خوراک افتادن و… فقط به خودتون آسیب می‌زنین.

تماس و پیام، ممنوع!

بعد از تموم شدن رابطه، مدام تماس گرفتن و پیام دادن، شرایط رو بدتر میکنه و اونو عصبانی میکنه. بهتره سعی کنین احساسات‌تونو کنترل کنین و پیگیرش نشین. بهش فرصت بدین کمی درباره رابطه‌تون فکر کنه. اگر بهش فضا بدین، حتی ممکنه نظرش عوض بشه و برگرده.

در جمع، گریه نکنین

در حضور تعداد زیادی از افراد، گریه نکنین و ناراحتی‌تونو نشون ندین،این کار، شما رو ضعیف نشون میده . گریه‌ها و ناراحتی‌تونو وقتی تنها هستین یا پیش نزدیکان و افراد قابل اعتماد مثل اعضای خانواده و صمیمی‌ترین دوستتون هستین، نشون بدین.

در فضای مجازی افسرده نباشین

نباید در فضای مجازی غم و غصه و ناراحتی‌تونو نشون بدین چون ممکنه خبرش به گوش عشق قبلی‌تون برسه. اون و دیگران نباید بفهمن که خیلی حال‌تون بده. اتفاقا باید نشون بدین که بدون اون هم میتونین زندگی کنین.

میخواین بگرده؟؟

برای اینکه برگرده، گریه، التماس و پیگیری‌های زیاد، شرایط رو بدتر میکنه. اگر میخواین اصول درست بازگرداندن اونو یاد بگیرین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره بازگرداندن عشق و ازدواج شرکت کنین.

میخواین فراموشش کنین؟؟

برای اینکه بتونین با غم جدایی و دلتنگی کنار بیاین و به زندگی شخصی‌تون ادامه بدین، باید مهارت‌هایی رو یا بگیرین و خودتونو قوی کنین. دوره بازگشت به زندگی پیروزمندانه میتونه بهتون این مهارت‌ها رو یاد بده. برای شرکت در این دوره، میتونین به دایرکت پیام بدین.

انتخاب کنین!

اگر خودتون نخواین حال‌تون بهتر بشه، اگر نخواین با رابطه قبلی‌تون کنار بیاین و اگر نخواین به زندگی‌تون مثل همیشه ادامه بدین و اگر تلاش نکنین برای بهتر شدن، هیچ وقت این اتفاق نمی‌افته شما باید همیشه بهترین‌ها رو برای خودتون انتخاب کنین.

ازش درس بگیرین

از تلخ‌ترین اتفاقات هم میشه درس گرفت. به شرط اینکه زاویه دیدتونو عوض کنین و باور کنین که در اون اتفاق هم حکمتی هست. میشه از اتفاقات بد درس گرفت تا در آینده دیگه تکرار نشن.

 

نظرات کاربران