تفاوت عشق و هوس!


عشق همش خودخواهی نیست

وقتی واقعا کسی عاشق‌تون باشه، در رابطه همیشه خودخواهانه رفتار نمی‌کنه و نیازها، خواسته‌ها و احساسات‌تونو هم در نظر می‌گیره و بهشون اهمیت میده اما کسی که عشقش از روی هوس باشه، همش میخواد فقط نیازها و خواسته‌های خودش برآورده بشه و شما اصلا براش مهم نیستین.

در هوس، اولویت با ظاهره

در هوس، اولویت با ظاهر جذاب و زیباست و اخلاق و رفتار مناسب اصلا اهمیت نداره. در حالی که در عشق، اولین اولویت با اخلاق و رفتار مناسب و تفاهمه دو نفره و بعد با ظاهر.

عشق، درازمدته

عشق واقعی، ماندگار و درازمدته و تاریخ انقضا نداره اما هوس کوتاه مدته یعنی ممکنه چند ماه براش جذاب باشین اما وقتی به هدفش برسه، ازتون سیر میشه و میره دنبال کس دیگه‌ای که به نظرش، جذاب‌تره.

هوس، تعهد نداره

کسی که شما رو از روی هوس دوست داشته باشه، حاضر نمیشه متعهد بشه و رابطه رو به شکل جدی پیش ببره. اون فقط به دنبال سرگمی و لذت خودشه اما کسی که واقعا عاشق‌تون باشه، با کمال میل بهتون متعهد میشه تا برای همیشه در کنارش باشین.

در رابطه از روی هوس، شما یک ابزار هستین

در رابطه‌ای که از روی هوس باشه، شما فقط یک ابزار هستین و نه یک شریک عاطفی. اگر میخواین تشخیص بدین که شخص مدنظرتون براتون مناسبه یا نه، بتونین اونو بشناسین و رابطه سالم و موفقی بسازین، میتونین به دایرکت پیام بدن تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

عشق باعث رشد و پیشرفت میشه

کسی که واقعا عاشق‌تون باشه، بهتون کمک میکنه تا در زندگی شخصی‌تون پیرفت کنین، در شرایط سخت بهتون کمک میکنه و برای اینکه بیشتر تلاش کنین بهتون انگیزه میده اما در هوس، اینها وجود نداره چون زندگی شما براش مهم نیست!

عاشق واقعی، صبوره

عاشق واقعی صبوره و هیچ وقت برای هچ کاری شما رو تحت فشار نمیذاره اما کسی که از روی هوس دوستتون داشته باشه، میخواد که خواسه‌هاشو خیلی زود برآورده کنین وگرنه تهدید به تموم کردن رابطه و… میکنه!

راه حل چیه؟

راه حل اینه که از رابطه‌ای که از روی هوسه باید حتما بیرون بیاین. قطعا جدایی سخته، پس برای برگشتن به روال عادی زندگی و بهتر شدن حال‌تون میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره بازگشت به زندگی پیروزمندانه بعد از جدایی شرکت کنین.

 

نظرات کاربران