خانم ها از عشق شون چی میخوان؟؟


عشق و توجه

چه یک ماه از رابطه‌تون گذشته باشه و چه 10 سال، چه ازدواج کرده باشین و چه هنوز در دوران آشنایی باشین، شریک عاطفی‌تون از شما انتظار داره که در طول روز بهش توجه کنین و عشق بورزین. خانم‌ها از عشق‌شون میخوان، که حتی به کوچک‌ترین تغییرات‌شون توجه کنن و عشق‌شونو به زبان بیارن.

تعریف و تمجید کردن

هر کسی دوست داره، ازش تعریف کنن و قدردان زحماتش باشن. خانم‌ها هم همینطوری هستن. از تلاش‌هایی که برای خوشحال کردن شما میکنه، کارهایی که برای رابطه‌تون انجام میده، تشکر کنین و در مقابل تلاش‌هاش، شما هم تلاش کنین.

وابستگی

البته منظور از وابستگی، وابستگی سالم هست و نه وابستگی افراطی. خانم‌ها دوست دارن، عشق‌شون بهشون وابسته باشه یعنی اگر مدتیه که همدیگه رو ملاقات نکردین، ابراز کنین که چقدر دلتنگش هستین و      دل‌تون میخواد که هر چه زودتر ببینینش. قوی نشون دادن خودتون و ابراز نکردن دلتنگی، تاثیر مثبتی روی رابطه‌تون نداره.

دوست صمیمی

وقتی خانمی تصمیم میگیره باهاتون ازدواج کنه، درواقع تصمیم میگیره که زندگی که قبلا داشت رو کنار بذاره و باهاتون زندگی جدیدی رو شروع کنه و در این زندگی جدید، تنها کسی که براش باقی میمونه، همسرش هست. پس اون ازتون میخواد که مثل یک دوست، بهش گوش کنین و ازش حمایت کنین.

شانه‌ای برای تکیه کردن

فرقی نداره که عشق‌تون چند سالشه، چقدر از رابطه‌تون گذشته و چقدر خانم بالغیه. هر خانمی از شریک عاطفیش این انتظار رو داره که در شرایط سخت در کنارش باشه، ازش حمایت کنه و با رفتار و کلامش نشون بده که پشتیبانشه.

جذبش کنین (1)

عشق‌تون ازتون انتظار داره که نه تنها با ظاهر مرتب و تمیز، بلکه با اخلاق و رفتار خوب و مناسب، اونو مجذوب خودتون کنین. جذب کردن عشق‌تون، فقط مربوط به اوایل رابطه نیست، بلکه هر روز باید سعی کنین، شریک عاطفی‌تونو بیشتر عاشق خودتون بکنین، حتی اگر 20 سال از زندگی مشترک‌تون میگذره.

جذبش کنین (2)

برای اینکه بتونین هر روز شریک عاطفی‌تونو بیشتر عاشق خودتون بکنین، باید مهارت‌هایی رو یاد بگیرین تا بتونین در رابطه‌تون، تنوع، عشق و هیجان ایجاد کنین. برای یادگیری این مهارت‌ها و جذب عشق‌تون، میتونین به دایرکت پیام بدین تا از مشاوره جذب عشق رادیو عشق استفاده کنین.

احترام و صداقت

احترام و صداقت هم یکی از مهم‌ترین انتظارات خانم‌ها از عشق‌شونه. هیچ خانمی دوست نداره که عشقش، پنهان‌کار باشه. برای داشتن رابطه موفق، صداقت و احترام دو طرفه لازمه.

نظرات کاربران