درسته که بخوام برگرده؟


بعدش چیکار کردین

بعد از تموم شدن رابطه، چیکار کردین؟ هنوز هم به خاطر کارهاش ازش کینه دارین و از دستش عصبانی هستین؟ تونستین با احساساتتون کنار بیاین و تونستین متوجه اشتباهات خودتون بشین؟ اگر تونستین شخصیتتون رو دوباره از نو بسازین و تونستین خودتون رو بهتر بشناسین، پس شانس این رو دارین که در بازگرداندنش موفق بشین.

چقدر روی هم تاثیر داشتین

چقدر روی زندگی هم تاثیر داشتین؟ با هم کارهای مشترکی انجام داده بودین؟ هرچقدر که در زندگی همدیگه نفوذ کرده بودین، همونقدر هم احتمالش بیشتره که موفق بشین و اونو بازگردانین. حتی اگر ازدواج کرده بودین و بچه دارین، احتمالش بیشتره که برگرده.

چند وقت با هم دعوا داشتین

اگر مدت زیادی بود که مدام با هم بحث و دعوا می‌کردین اما به نتیجه‌ای نمی‌رسیدین، احتمالش کمتره که بتونین او رو بازگردانین. البه اگر روش‌های اصولیش رو یاد بگیرین، احتمالش بیشتر میشه اما اگر بخواین کارهایی مثل التماس و معذرت خواهی در حالی که مقصر شما نبودین رو انجام بدین، کار رو خراب‌تر میکنین.

چطور بهم زدین

با پیام فرستادن بهم زدین؟ یا با هم فکر کردین و تصمیم گرفتین که جدایی بهترین کار برای شماست؟ یا با دعوا و توهین به همدیگه، رابطه‌تونو تموم کردین؟ اگر با صحبت کردن و تصمیم‌گیری منطقی رابطه‌تونو تموم کردین، پس شانس بیشتری برای بازگرداندنش دارین.

مراحل پس از جدایی  (1)

بعد از تموم شدن رابطه، حتما باید یک سری مراحلی رو طی کنین. اولین مرحله اینه که دلتنگ شریک عاطفی‌تون و کارهایی که با هم کردین، میشین. دومین مرحله اینه که شک میکنین که اصلا کار درستی کردین ازش جدا شدین یا نه. این سوال براتون پیش میاد، درسته به فکر بازگرداندش باشم یا نه؟

مراحل پس از جدایی (2)

وقتی با خودتون صادقانه فکر کردین که اون براتون مناسبه و درسته که اونو بازگردانین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره بازگرداندن عشق و ازدواج رادیو عشق شرکت کنین. با شرکت در این دوره، راه‌های اصولی، کاربردی و درست رو یاد میگیرین تا بتونین در بازگرداندنش موفق بشین.

احساستون چیه؟

وقتی اونو میبینین یا کنارش هستین، چه احساسی دارین؟ هنوز جنگ و دعواتونو به یاد میارین یا احساس میکنین مثل قبل عاشقش هستین؟ خیلی مهمه که بعد از تموم شدن رابطه، شما و خودش چه احساسی نسبت به هم دارین. اگر مثل قبل عاشق هم هستین و با هم راحتین، میتونین به رابطه‌تون برگردین.

میتونین اونو ببخشین؟

حتما در تموم شدن رابطه هر دو‌تون اشتباهاتی داشتین و مقصر بودین اما مهم اینه که بتونین همدیگه رو ببخشین و از هم کینه نگه ندارین. اگر میتونین از ته قلب همدیگه رو ببخشین، پس میتونین به رابطه برگردین اما اگر حتی کمی هم ازش دلخورین، بهتره تا دلخوری‌تون رفع نشده، به رابطه برنگردین.

نظرات کاربران