اصول بازگرداندن عشق قبلی


«چیکار کنم؟»

حتما میخواین خیلی زود، عشق قبلی‌تونو بازگردانین اما اول باید مهارت‌هایی رو یاد بگیرین، به کمک روانشناس روی خودتون کار کنین و مراحلی رو طی کنین. نمیتونین فقط به کمک احساسات‌تون اونو بازگردانین.

درباره‌اش جدی فکر کنین

احساسات رو کنار بذارین، هرچند که کار سختیه و به صورت جدی به رابطه‌تون فکر کنین. چرا رابطه‌تون تموم شد؟ واقعا اون براتون مناسبه؟ ارزشش رو داره؟ اگر مطمئن نبودین که بازگرداندنش به صلاح‌تونه یا نه، میتونین به دایرکت پیام بدین تا از سیستم مشاوره تلفنی یا آنلاین رادیو عشق استفاده کنین تا بتونین درست‌ترین تصمیم رو بگیرین.

رابطه قبلی رو فراموش کنین

اگر میخواین شریک عاطفی قبلی‌تونو بازگردانین، رابطه قبلی‌تونو فراموش کنین و به فکر رابطه جدید باهاش باشین یعنی اتفاقات گذشته رو فراموش کنین و یک رابطه جدید رو باهاش شروع کنین.

عجله نکنین

برای اینکه دوباره صمیمیت بین‌تون شکل بگیره و دوباره عشق و علاقه ایجاد بشه، به زمان نیاز هست. بهش فرصت بدین تا فکر کنه و آمادگی لازم برای وارد شدن به رابطه جدید رو پیدا کنه. دوباره همدیگه رو بشناسین، قرارهای ملاقات بذارین و همه چیز رو دوباره از نو شروع کنین.

گذشته رو کنار بذارین

اگر شما تصمیم گرفتین که اونو بازگردانین، پس باید گذشته رو کنار بذارین و به حال و آینده توجه کنین یعنی در رابطه جدیدتون نباید اشتباهات گذشته‌اش رو مدام مرور کنین و از رابطه قبلی‌تون صحبت کنین.

قوانینی بذارین و بهش پایبند باشین

باید برای رابطه‌تون قوانین و خط قرمزهایی تعیین کنین و بهشون پایبند باشین. شاید خیلی‎ها با قوانین رابطه مخالف باشن و معتقد باشن که در رابطه باید آزادانه جلو رفت اما این قوانین و خط قرمزها لازمه تا دو طرف رابطه، حد و حدودشونو بدونن و بدونن که طرف مقابل‌شون چه رفتارهایی رو دوست نداره.

«چطور اونو بازگردانم؟»

روش بازگرداندن عشق‌تون خیلی مهم و حساسه. اگر درست و اصولی پیش نرین، ممکنه شانس‌های باقی مانده برای برگشتنش رو هم از دست بدین و همه چی تموم بشه! اگر میخواین روش‌های اصولی رو یاد بگیرین، میتونین به دایرکت پیام بدین و در دوره بازگرداندن عشق و ازدواج شرکت کنین.

«موفق میشم؟؟»

در هر شرایطی که رابطه رو تموم کردین و واقعا قصد بازگرداندنش رو دارین، میتونین با روش‌هایی که در دوره بهتون آموزش داده میشه، شریک عاطفی‌تونو بازگردانین و باهاش رابطه سالم و موفقی رو شروع کنین.

 

نظرات کاربران