دلیل‌تون چیه؟

اول از همه باید بدونین که چرا میخواین اون دوباره برگرده؟ اگر دلیل‌تون اینه که دوست داشته شدن از طرف کسی خیلی حس خوشایندیه و دلتون برای دوست داشته شدن تنگ شده و فقط برای اینکه تنها نباشین میخواین اونو بازگردانین، اصلا نباید این کار رو بکنین چون دلیل‌تون اشتباهه و امکان نداره در رابطه‌تون موفق بشین.

حضوری با هم صحبت کنین

در پیام ممکنه براتون سوء تفاهم ایجاد بشه و وضعیت رو بدتر کنه چون شما نمیدونین که طرف مقابل‌تون با چه لحنی داره باهاتون صحبت میکنه و همین باعث سوء تفاهم و بحث و دلخوری میشه. پس برای بهتر درک کردن احساسات و حرف‌های همدیگه، قرار ملاقات حضوری بذارین. اینطوری میتونین از احساسات واقعی اون باخبر بشین.

خودش میخواد یا نه؟

خیلی مهمه که فقط یک طرفه و از جانب خودتون به قضیه نگاه نکنین. ممکنه اون به دلایلی اصلا نخواد دیگه به رابطه برگرده. اگر چنین چیزی گفت شما نباید اونو مجبور کنین یا التماس کنین، به تصمیمش احترام بذارین حتی اگر اصلا براتون خوشایند نیست و از ته دل‌تون میخواین باهاش به رابطه برگردین.

توجهش رو جلب کنین

از تکنیک‌های جذب استفاده کنین. اگر خودتون باشین، سعی کنین حتی بعد از تموم شدن رابطه هم حال‌تونو بهتر کنین و به اصطلاح بهترین خودتون باشین، میتونین اونو مجذوب خودتون کنین. اما اگر مدام غمگین باشین و غر بزنین و بگین که حال‌تون بده، درواقع خودتونو ضعیف نشون میدین و اون ازتون دورتر میشه.

جدی بگیرین

بازگرداندن عشق قبلی‌تون به همین راحتی‌ها نیست و اصول خاص خودشو داره که اگر اونها رو ندونین و رعایتش نکنین، شکست میخورین و نمیتونین اونو بازگردانین.

احساساتی نشین

وقتی دیدینش، زود ابراز علاقه نکنین. اول با هم جدی صحبت کنین و ببینین بعد از گذشت مدتی که دور از هم بودین، تونستین مشکلات‌تونو فراموش کنین یا باهاشون کنار بیاین یا نه؟ آیا از هم کینه دارین یا نه؟ وقتی همه چی بین‌تون حل شد، میتونین از احساس‌تون بهش بگین.

خوش‌رو باشین

اگر قرار شد همدیگه رو ملاقات کنین، غمگین و افسرده نباشین. تصور نکنین که هرچقدر خودتونو ضعیف نشون بدین، اون دلش براتون میسوزه و برمی‌گرده. اگر هم فقط برای دلسوزی برگرده، رابطه‌تون موفق و ماندگار نمیشه چون چنین رابطه‌ای ناسالمه. پس خوش‌رو باشین و گذشته رو یادآوری نکنین.

درد و دل نکنین

در پیام یا حضوری پیش عشق سابق‌تون درد و دل نکنین و از گذشته‌ای که بدون اون گذشت، تعریف نکنین. لازم نیست مدام بهش بگین که چقدر حال‌تون بد بوده چون شما رو یه آدم نیازمند میبینه. خودتونو قوی و با اعتماد به نفس نشون بدین تا مجذوب روحیه‌تون بشه.

نظرات کاربران