ازم ناراحته یا از چیز دیگه؟؟


«چطور بفهمم از چی ناراحته؟»

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که عشق‌تون ناراحت باشه و حوصله صحبت کردن نداشته باشه اما شما ندونین که از چی ناراحته و براتون جای سوال باشه که شما کاری کردین و باعث ناراحتیش شدین یا اتفاق      دیگه‌ای در زندگیش افتاده؟! میخوایم در این پست، نشونه‌هایی رو بگیم که نشون میده از دست شما ناراحت و عصبانیه.

باهاتون صحبت میکنه یا نه؟ (1)

خانم‌ها مثل آقایون نیستن که وقتی فکرشون درباره چیزی به جز شریک عاطفی‌شون درگیر بشه، سکوت کنن، اتفاقا درد و دل می‌کنن اما اگر اون باهاتون صحبت نمیکنه، به پیام‌هاتون جواب نمیده و… پس از دست شما ناراحته. ممکنه دلیل صحبت نکردنش با شما این باشه که می‌ترسه احساساتش رو باهاتون در میان بذاره و شما بیشتر ناراحتش کنین.

باهاتون صحبت میکنه یا نه؟ (2)

ممکنه دلیل دیگه‌اش این باشه که میخواد بدونه، شما متوجه رفتار یا حرف اشتباه‎تون میشین یا نه و میخواد شما پا پیش بذارین و دلیل ناراحتیش رو بپرسین. راه حل اینه که شما باهاش محترمانه صحبت کنین و دلیل ناراحتیش رو بپرسین و اگر اشتباه از شما بوده، معذرت‌خواهی کنین.

جواب‌های کوتاه میده؟

اگر شریک عاطفی‌تون معمولا باهاتون درباره همه چیز صحبت می‌کرد اما اخیرا بهتون جواب‌های کوتاه بله یا خیر میده و هیچ حرف دیگه‌ای نمی‌زنه، ممکنه ازتون ناراحت شده باشه. بهتره براش فضای امنی رو ایجاد کنین و اونو تشویق کنین تا باهاتون صحبت کنه و احساساتش رو در میان بذاره.

«چیکار کنم بیشتر باهام صحبت کنه؟»

برای اینکه شریک عاطفی‌تونو تشویق کنین تا بیشتر باهاتون صحبت کنه، باید براش پیام‌های خاص و جذاب بفرستین. این کار، باعث میشه که رابطه‌تون گرم  و صمیمی‌تر بشه. برای اینکه اصول و مهارت‌های لازم در این زمینه رو یاد بگیرین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین.

دیر جواب‌تونو میده؟

اگر شما مطمئن هستین که در فرصت مناسبی پیام دادین و سرش شلوغ نیست اما اون دیر به دیر جواب‌تونو میده، شاید دلیلش این باشه که مشتاق نیست باهاتون صحبت کنه چون ازتون دلخور شده. اگر فکر می‌کنید که ممکنه دلیلش این باشه، ازش دلیل دیر جواب دادنش رو بپرسین و بهش کمک کنین تا باهاتون درد و دل کنه.

باهاتون تماس چشمی برقرار نمیکنه؟

اگر وقتی ازش می‌پرسین «چیزی شده؟» اون باهاتون تماس چشمی برقرار نمیکنه و ناراحت به نظر می‌رسه، بهش احساس راحتی بدین و بهش بگین که هر چیزی رو میتونه باهاتون درمیان بذاره بدون اینکه خجالت بکشه یا قضاوتش کنین.

چیکار باید بکنین؟

در این شرایط، فرستادن پیام‌هایی که بهش انرژی مثبت میده خیلی مفیده. شما به عنوان شریک عاطفیش، باید بهش اعتماد به نفس احساس امنیت بدین تا بتونه درباره هر موضوعی، صحبت کنه.

 

نظرات کاربران