داره بهتون خیانت میکنه اگر…


درباره خانم دیگه‌ای حرف می‌زنه

اگر اخیرا باهاتون درباره خانم دیگه صحبت می‌کنه، حتما درباره رابطه‌اش با اون خانم تحقیق کنین و سعی کنین خودتونو مشتاق معاشرت با اون خانم نشون بدین و باهاش دوست بشین. اینطوری میتونین از ارتباط شریک عاطفی‌تون با اون خانم، اطلاعاتی کسب کنین.

چندین صفحه در فضای مجازی داره

حتی کسی که کارش مربوط به فضای مجازیه هم لزومی نداره چندین صفحه داشته باشه. این میتونه نشونه خیانت باشه، مخصوصا زمانی که شما در صفحه‌های دیگه‌اش نباشین و اصلا خبر نداشته باشین که در اونها چی میگذره.

شب‌ها خیلی با تلفن صحبت می‌کنه

اگر وقتی شما خواب هستین متوجه شدین که شریک عاطفی‌تون دیروقت با تلفن صحبت می‌کنه، میتونه نشونه خیانت کردن باشه مخصوصا وقتی که اون متوجه میشه که شما فهمیدین که داره با تلفن صحبت می‌کنه و می‌ترسه یا مضطرب میشه.

نمیذاره به موبایلش دست بزنین

برای همه پیام رسان‌هاش، رمز گذاشته و اصلا اجازه نمیده شما واردشون بشین یا وقتی موبایلش رو برمی‌دارین، مضطرب میشه، از دست‌تون می‌گیره و با لحن بدی میگه که موبایل جزو حریم خصوصیه! درسته که در ماه‌های اول رابطه، نباید انتظار داشته باشین که بذاره موبایلش رو بگردین اما بعد از جدی شدن رابطه، این کار اشتباهه.

پرخاشگر شده

به صورت ناگهانی اخلاقش عوض شده و با کوچک‌ترین رفتارتون از کوره در میره. این واکنش، به خاطر اینه که میدونه کاری که کرده بده اما نمیتونه بهتون بگه و همین بهش فشار وارد میکنه و در نهایت، عصبانیتش رو روی شما خالی میکنه.

خیلی پول خرج میکنه

اخیرا متوجه شدین که خیلی پول خرج میکنه البته نمیدونین برای چی. وقتی ازش می‌پرسین هم نمیتونه جواب درست و حسابی بده.

نمیخواد خیلی باهاتون بیرون بره و دیده بشه

اگر اون بهتون خیانت کرده باشه، ارتباطش رو باهاتون کمتر میکنه و احساس گناه، بهش اجازه نمیده که باهاتون خیلی در جامعه دیده بشه یا حتی ممکنه بترسه که خبر خیانتش به گوش شما برسه!

راه حل چیه؟

برای اینکه مطمئن بشین که شریک عاطفی‌تون بهتون خیانت میکنه یا نه و اگر میکنه، چیکار باید بکنین و چه واکنشی باید نشون بدین، بهتره از یک روانشناس کمک بگیرین. میتونین به دایرکت پیام بدین تا از سیستم مشاوره تلفنی و آنلاین رادیو عشق استفاده کنین.

 

نظرات کاربران