واقعا عاشق شدم؟؟


نشونه‌های عاشق بودن

ممکنه کسی رو دوست داشته باشین اما مطمئن نباشین که حس‌تون عشقه یا فقط یک دوست داشتن ساده است. در این پست بهتون نشونه‌هایی رو معرفی می‌کنیم که اگر داشته باشین، یعنی عاشقش شدین.

میخواین اطرافیان‌تون، قبولش کنن

وقتی عاشق کسی باشین، دوست دارین اونو به خانواده و دوستاتون معرفی کنین و با هم در جامعه دیده بشین و دوست دارین که دیگران هم دوستش داشته باشن و قبولش کنن.

احساسات‌تون یکیه

یعنی وقتی اون خوشحاله، شما هم خوشحالین و وقتی اون ناراحته، شما هم ناراحتین. این هم یکی از نشونه‌های عاشق بودنه. شما میتونین به حرف‌ها و درد و دل‌هاش گوش کنین، براش گوش شنوا باشین و درکش کنین.

میخواین بیشتر وقتتونو باهاش بگذرونین

اگر عاشقش باشین، دوست دارین بیشتر وقتتونو باهاش بگذرونین. بیرون رفتن باهاش یا حتی صحبت کردن باهاش، بهتون انرژی، آرامش و حس خوبی میده. درواقع از معاشرت کردن باهاش، لذت می‌برین.

میخواین بیشتر بشناسینش

شما میخواین عمیقا اونو بشناسین، میخواین بدونین که چه ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری داره، علایقش چیه و… برای اینکه بتونین شخص مورد نظرتونو با روش‌های اصولی جذب کنین، بشناسینش و باهاش وارد رابطه عاطفی سالم، موفق و ماندگار و هدفمند بشین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

نمی‌خواین کس دیگه‌ای باهاش صمیمی بشه

اگر شما دوست ندارین اون با کس دیگه‌ای صمیمی بشه، باهاش وارد رابطه بشه و وقتی کسی باهاش دوستانه صحبت میکنه، احساس بدی بهتون دست میده، یعنی عاشقش هستین. البته نباید اجازه بدین که این احساسات، بیش از حد باشن.

حرف‌هاش براتون خاصه

وقتی صحبت می‌کنه، با دقت بهش گوش میدین و کنجکاو هستین که ادامه چیزی که داره تعریف میکنه چی میشه. حرف‌هاش براتون مفید و خاصه و هیچ وقت ازش خسته نمیشین.

آینده رو باهاش می‌بینین

میتونین اونو در کنار خودتون تصور کنین و وقتی واقع‌بینانه درباره آینده فکر می‌کنین، می‌بینین که آینده خوبی میتونین با هم داشته باشین.

 

نظرات کاربران