خانم جذاب کیه؟؟


اندام خوبی داره

منظورمون از اندام خوب و مناسب، لاغر بودن یا ورزشکار حرفه‌ای بودن نیست. همین که در طول روز کمی فعالیت بدنی داشته باشین، به خودتون و سلامتی‌تون برسین و سبک زندگی سالمی داشته باشین، از دید یک آقا، خانمی جذاب هستین.

آرایش ملایم و ظاهر طبیعی داره

هر کسی دوست داره شریک عاطفیش ظاهری مرتب و منظم داشته باشه و کسی که به دنبال رابطه هدفمند و جدی باشه، براش مهم نیست که شما آرایش می‌کنین یا نه. اتفاقا اینجور آقایون، ترجیح میدن که شما رو با ظاهر طبیعی‌تون ببینن و ازش لذت می‌برن.

گوش شنواست

همه دوست دارن، گاهی درد و دل کنن و با شریک عاطفی‌شون صحبت کنن و آروم بشن. پس یکی از ویژگی‌هایی که یک خانم جذاب داره، اینه که بدون اینکه قضاوت کنه، عصبانی بشه، طعنه بزنه و… فقط گوش میده و سعی میکنه شریک عاطفیش رو درک کنه.

رازداره

آقایون دوست ندارن شریک عاطفی‌شون همه چی رو به دوست صمیمی، خانواده و… بگه. یک خانم جذاب، باید رازدار باشه و مخصوصا مسائلی که مربوط به رابطه‌شون میشه رو اصلا به کسی نگه. وقتی که مشکلی پیش میاد و نیاز به مشورت دارین، حتما دقت کنین که با کی مشورت می‌کنین.

شخصیت متعادلی داره

خانم جذاب، خانمیه که شخصیت متعادل و مناسبی داره. یعنی شکاک، کنترل‌گر، پرخاش‌گر و… نیست و واکنش‌های افراطی از خودش نشون نمیده و روی احساساتش کنترل داره.

شیک پوشه

شیک پوشی، پیروی از مد و تغییر ظاهرتون نیست. شیک پوشی یعنی اینکه بتونین تشخیص بدین که در چه موقعیتی، چه لباسی بهتون میاد و برازنده‌تونه. شیک پوشی، یعنی ظاهر آراسته و تمیز داشتن و پوشیدن لباس‌هایی که بهتون میاد.

خانم حامیه

آقایون دوست دارن که شریک عاطفی‌شون مواظب سلامت جسمانی و روانیش باشه و در شرایط سخت، تنهاش نذاره و سعی کنه شرایطش ررو درک کنه. البته منظورمون مراقبت‌های افراطی نیست، یعنی نباید مثل یک مادر باهاش رفتار کنین و هر کاری براش انجام بدین چون مرد، باید احساس قدرت بکنه و نه اینکه احساس کنه یک پسر بچه است!

چطور مرد زندگی‌مو جذب کنم؟؟

عشق واقعی، واقعا هست؟؟ بله،عشق واقعی هست اما کمه، مثل هر چیز باارزشی که کمیابه. باید راه درستش رو بلد باشین، روی خودتون کار کنین تا بتونین شخص مناسب رو مجذوب خودتون کنین. برای اینکه این اصول رو یاد بگیرین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

 

نظرات کاربران