چطور بهترین ولنتاین رو برای عشقم رقم بزنم؟


موبایل ممنوع!

وقتی با همدیگه هستین، تلفن همراه رو کلا خاموش کنین و اون چند ساعت رو فقط با هم بگذروین و وقت‌تونو کامل به شریک عاطفی‌تون اختصاص بدین. اینطوری بهش احترام میذارین.

ارتباط عمیق برقرار کنین

ولنتاین میتونه بهترین فرصت برای برقراری ارتباط عمیق شما با شریک عاطفی‌تون باشه یعنی در اون روز میتونین با هم درباره آینده صحبت کنین، خاطره‌های جالب و به یاد ماندنی‌تونو با هم مرور کنین و… اما یادتون باشه که از خاطرات بد و اشتباهات شریک عاطفی‌تون صحبت نکنین چون قراره بهتون خوش بگذره.

ابراز علاقه کنین

بهش بگین که چقدر دوستش دارین و حرف‌های عاشقانه خاص بزنین. همچنین متونین از طریق پیام، احساس خاص بودن و دوست داشته شدن رو به عشق‌تون منتقل کنین. برای همین میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین.

کاردستی درست کنین

در اینترنت جست و جو کنین و نحوه درست کردن کار دستی‌های عاشقانه رو یاد بگیرین و یکی از اونها رو برای عشق‌تون درست کنین. میتونین داخلش، یک نامه عاشقانه هم بنویسین.

آهنگ‌های موردعلاقه‌تونو جمع‌آوری کنین

از قبل یک پلی لیست آماده کنین که در اون، آهنگ‌های عشقانه و مورد علاقه هردوتونه. وقتی شب ولنتاین همدیگه رو ملاقات کردین، پخش‌شون کنین و خاطراتی که با اون آهنگ‌ها دارین رو هم با هم مرور کنین.

عکس دونفره‌تونو قاب کنین

میتونین یکی از عکس‌های دونفره‌تونو قاب کنین و بهش هدیه بدین. حتما خیلی خوشحال میشه یا حتی میتونین چند تا از عکس‌هاتونو چاپ کنین و در آلبوم عکس قرار بدین.

عاشقانه رفتار کنین

اون روز روی همه رفتارهاتون و لحن‌تون کنترل داشته باشین و عاشقانه رفتار کنین. برای اینکه رابطه‌تون شور و هیجان داشته باشه و همیشه از عشق لبریز باشه، میتونین به دایرکت پیام بدین تا در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین.

زیر آسمان با هم ستاره‌ها رو تماشا کنین

خیلی خوبه که در روز ولنتاین، آرامش رو هم به عشق‌تون هدیه بدین. میتونین به طبیعت برین و زیر آسمان بنشینین و ستاره‌ها رو تماشا کنین. متونین برای پیکنیک هم تدارک بینین.

 

نظرات کاربران