7 گام برای ساختن رابطه موفق


نکته مهم!

مواردی که در این پست بهتون آموزش داده میشه، باید دو طرف رابطه انجام بدن و اگر همیشه یک طرفه، فقط شما انجام بدین، رابطه به نتیجه خوبی نمی‌رسه. البته پیش میاد مواقعی که شریک عاطفی‌تون یا شما در شرایط خوبی نیستین و نمی‌تونین این موارد رو رعایت کنین اما اگر مدام این وضعیت باشه، یعنی     رابطه‌تون یک طرفه است.

هدیه بدین

همیشه لازم نیست هدیه‌های بزرگ و گران‌قیمت بخرین تا بهش نشون بدین که به یادش هستین. هدیه‌های کوچیک هم میتونه شریک عاطفی‌تونو خوشحال کنه.

به هم عشق بورزین

اگر شریک عاطفی‌تون براتون مهمه، پس حتما در طول روز از فرصت استفاده کنین و غیرمستقیم یا مستقیم، بهش عشق بورزین. همون طور که همه   انسان‌ها برای زنده موندن به غذا نیاز دارن، رابطه هم برای زنده موندن، نیاز به عشق، توجه، احترام، صداقت و تلاش دو طرفه داره.

ارتباط قوی برقرار کنین

وقتی شریک عاطفی‌تون باهاتون صحبت میکنه، بهش توجه کنین، گوش شنوا باشین و تمام توجه‌تونو به حرف‌هاش بدین. واقعا خودتونو کنجکاو نشون بدین و با حرکات سر و تایید کردن حرف‌هاش، تشویقش کنین که بیشتر صحبت کنه. صحبت کردن در مورد هر موضوعی، رابطه‌تونو قوی‌تر میکنه.

متعهد باشین

متعهد بودن این نیست که شریک عاطفی و خودتونو در رابطه زندانی کنین. متعهد بودن یعنی اینکه بهش احساس امنیت بدین و وظایف تونو به عنوان شریک عاطفی، به خوبی انجام بدین. اگر میخواین مهارت‌های داشتن رابطه موفق رو یاد بگیرین، میتونین به دایرکت پیام بدین تا از مشاوره جذب عشق رادیو عشق استفاده کنین.

برای همدیگه زمان مصرف کنین

درسته که هر کسی زندگی پرمشغله‌ای داره اما مهم اینه که اگر به هم متعهد هستین و واقعا همدیگه رو دوست دارین، باید بتونین روزهایی رو برای شریک عاطفی‌تون خالی کنین و برنامه‌ریزی کنین تا بتونین با همدیگه وقت بگذرونین و رابطه‌تونو تقویت کنین.

اعتماد داشته باشین

اگر هر دوتون به هم اعتماد داشته باشین، رابطه‌تون موفقیت‌آمیز میشه. نباید کارهایی انجام بدین که اعتمادتون از بین بره. برای رابطه‌تون قوانین و خط قرمزهایی تعیین کنین و بهشون احترام بذارین و پایبند باشین.

دعوا کنین

دعوا کردن نشونه بدی نیست و اتفاقا باعث تقویت و قوی‌تر شدن رابطه عاطفی میشه. اگر در رابطه‌تون اصلا دعوا و صحبت جدی ندارین، پس احتمالا یکی از شما احساسات‌تونو صادقانه در میان نمیذارین و پنهان‌شون میکنین. بحث و دعوا کنین اما به شیوه سالم.

 

نظرات کاربران