چهره، خیلی اهمیت نداره

خانم هایی که به دنبال رابطه‌ای جدی و با هدف ازدواج هستن، براشون خیلی مهم نیست که شما خیلی خوش تیپ و خاص باشین. مرتب و تمیز بودن ظاهر خیلی مهم و تاثیرگذاره ولی لازم نیست که خودتون رو خوش تیپ‌ترین مرد جهان نشون بدین تا اون مجذوب شما بشه.

راه درست لذت بردن رو بدونین

لذت بردن از رابطه، گذشت از حریم خصوصی یک فرد نیست. شما اگر بتونین حتی با انجام دادن کوچک‌‌ترین کار با شریک عاطفی‌تون، از با هم بودن لذت ببرین، یعنی از نظر یک خانم خیلی جذاب هستین.

قدردانی کنین

مردی که خوبی‌های طرف مقابل‌شو میبینه و از تشکر و قدردانی نمی‌ترسه و به راحتی میتونه احساسات‌شو بروز بده، از نظر خانم‌ها خیلی جذابه. اگر بیش از حد مغرور نباشین و بروز احساسات‌تونو کار بچه‌گانه و مسخره ندونین، میتونین از نظر یک خانم خیلی جذاب باشین.

مسئولیت‌پذیر باشین

خیلی‌ها هستن که وقتی اشتباهی می‌کنن، نمیتونن عذرخواهی کنن و اشتباه‌شونو بپذیرن. اگر شما چنین شخصی نباشین و در برابر اشتباهات‌تون مسئولیت‌پذیر باشین، میتونین یه خانم رو مجذوب خودتون کنین.

مستقل باشین

مستقل بودن فقط از لحاظ مالی نیست، بلکه مهم اینه که از لحاظ احساسی هم مستقل از خانواده‌تون باشین یعنی بتونین خودتون برای آینده‌تون تصمیم بگیرین و نه اینکه کامل تحت تاثیر پدر و مادرتون باشین.

خوش رفتار باشین

رفتار هر کسی نشون دهنده‌ی شخصیتشه. پس رفتار خیلی مهمه. خانمی که قصدش ازدواج باشه و به دنبال شریک عاطفی مناسب باشه، حتما به رفتارهای شما خیلی دقت میکنه چون اینطوری میتونه شما رو خوب بشناسه.

مهربان باشین

خانم میخواد که شما ازش حمایت کنین و مهربان و خوش اخلاق باشین. مخصوصا وقتی که اون در شرایط سختیه حتی از لحاظ روحی و روانی، نیاز داره که شما خیلی مهربانانه باهاش برخورد کنین و پشتیبانش باشین.

بهش احساس امنیت بدین

احساس امنیت دادن ربطی به ظاهر و عضلانی بودن شما نداره. احساس امنیت دادن یعنی اینکه به اون خانم بتونین با رفتارتون این حس رو بهش بدین که بفهمه همیشه در کنارش هستین و میتونین ازش مراقبت و حمایت کنین. احساس امنیت یعنی با رفتارتون نشون بدین که جاش در کنارتون امنه.

نظرات کاربران